Auto na kredyt i zwrot 1/3 części składki OC/AC – promocja Credit Agricole

Bank Credit Agricole do końca marca 2018 roku oferuje kredytobiorcom promocje polegającą na możliwości zwrotu 33% składki za ubezpieczenie oc lub pakiet oc/ac jeśli ci wykorzystają uzyskane środki na zakup samochodu lub motocykla i wezmą udział w promocji „Jedziemy z promocją 3”. Zabawa dedykowana była nie tylko nowym klientom, ale także tym, którzy posiadają rachunki czy inne produkty banku. Aby wziąć udział w grze konieczne jest spełnienie 3 warunków:

– podpisanie umowy kredytowej z ubezpieczeniem na życie w banku, przy czym przynajmniej 70% z tej kwoty winno być przeznaczone na zakup pojazdu,
– posiadanie lub założenie konta osobistego w Credit Agricole,
– przedstawienie dowodu zakupu pojazdu i ubezpieczenia oc czy pakietu oc/ac (w terminie do 30 dni od daty zawarcia umowy pożyczkowej z bankiem). Dokumentami tymi są m. in. potwierdzenie
zakupu samochodu/motocykla o pojemności powyżej 50 cm3 – faktura, rachunek, umowa kupna-sprzedaży (z datą po zawarciu umowy kredytowej z bankiem), karty pojazdu i dowodu rejestracyjnego. a także dokument potwierdzający zawarcie ubezpieczenia na ten pojazd.

Do odbioru nagrody konieczne będzie wskazanie numeru konta w banku, na jakie przekazane będą środki z premii, zaakceptowanie regulaminu i jego warunków promocji. Opłacając polisę należy pamiętać, że musi ona być opłacona za rok z góry, maksymalna kwota zwrotu to 500 zł. W ramach promocji możliwe jest zakupienie pojazdu zagranicą, wówczas konieczne będzie przedstawienie dokumentów przetłumaczonych przez tłumacza przysięgłego (jak do rejestracji). Jeśli ktoś nie zdążył skorzystać z promocji warto śledzić inne oferty banku Credit Agricole – wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, po analizie rynku i konkurencyjnych ofert innych banków tam można znaleźć te godne do wykorzystania przez wielu klientów. Osoby, które o tej akcji nie słyszały, a podpisały umowę kredytową z bankiem i kupiły za pozyskane środki samochód czy motocykl, mogą dostarczyć brakujące dokumenty jeszcze przez jakiś czas i odebrać bonus do 500 zł.

Leave a Reply